محصولات

محصولات :

(انواع پنجره upvc ) :

.1پنجره یو پی وی سی ثابت (Fix ) :

پنجره ثابت (فیکس) بدون بازشو می باشد .

پنجره upvc ثابت یکی از پرکاربردترین نوع پنجره های دو جداره می باشد که بدون بازشو می باشد و چون ثابت است در آن از یراق آلات استفاده نمی شود و از دیگر مزایای این نوع پنجره ها ایجاد فضای دید مناسب بدون مزاحمت فریم برای اشخاص می باشد و همچنین بخاطر فیکس بودن عایق بسیار مناسبی در برابر برودت هوا و همچنین گرد و خاک می باشد.

ادامه مطلب...

محصولات

پنجره ویستا بست سری 70

با ارزیابی نیاز بازار و با توجه تنوع شرایط محیطی،پنجره ویستابست اقدام به طراحی و تولید پروفیل درب و پنجره UPVC با عرض 7 سانتی متر(سری 70) نموده است که علامت ثبتی آن(ویستابست) در 35 کشور به ثبت رسیده است. این پروفیل پنجره دوجداره با ضخامت 3 میلیمتر و دارا بودن 5 محفظه تاثیر بسزایی در اتلاف انرژی نسبت به سری 60 دارد و برای شرایط آب و هوایی سخت نیز ایده آل می باشد.

 

ادامه مطلب...

ador industrial group

photo 2018 04 15 10 12 50

گروه صنعتی آدور

گروه تولیدی آدور  تولید کننده ی انواع سیستم درب و پنجره دوجداره با پروفیل UPVC، و آلومینیوم وتوری های جمع شونده و شیشه های دوجداره و سه جداره در سال 1395 شروع به فعالیت نمود.

تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار آدور قرار گرفته است.

چه کسی آنلاین است؟

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

فیس بوک توییترآر اس اس گوگل پلاس